Виховна робота


День скорботи і пам'яті жертв депортації
кримсько-татарського народу

Саме 18 травня 1944 року розпочалась операція з депортації кримських татар. У цей день вшановують пам'ять жертв цього злочину (під час головної хвилі депортації 18-20 травня було виселено 183 155 осіб, з яких дорогою померла 191 людина), а також відзначають його, як День боротьби за права кримсько-татарського народу. З нагоди цих трагічних днів пропоную почитати про історію цього злочину. А також переглянути відеоролик.
http://www.territoryterror.org.ua/uk/publications/details/?newsid=405&fbclid=IwAR3CILkHrS7-W2N76U8vkMjNINhrlMP3fZCDJz4-3rVDBZLEWxc5dlct9Oo

Шановні учні і батьки!


  1. Карантин - це не канікули! НЕ розслабляйтесь, навчання продовжується.
  2. На офіційному сайті ДПТНЗ "Шосткинське ВПУ" розміщена інформація щодо дистанційного навчання, розкладу, замін https://vpu19.ucoz.ua/.
  3. Вирішення питань здійснюється у телефонному режимі (звертайтесь до класного керівника та майстрів виробничого навчання).
  4. Не піддавайтесь паніці через пандемію коронавірусу в світі. Усю необхідну інформацію про коронавірус ви зможете знайти за офіційним посиланням: https://covid19.com.ua/.
  5. Дотримуйтесь правил гігієни, режиму карантину і будьте здорові!

Шановні учні, батьки!
Асоціація інноваційної та цифрової освіти створила Віртуальну платформу емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19 https://moncenter.eduhub.in.ua/.
Це можливіть безкоштовно отримати позитивні емоції, психологічну підтримку та корисні знання під час вимушеного перебування на карантині «в чотирьох стінах» від сертифікованих психологів та тренерів-практиків з емоційного інтелекту Освітнього Хабу міта Києва.
Індивідуальні консультації дозволять зберегти та зміцнити позитивний емоційний та психологічний стан людей протягом всього часу дії карантину, а також навчатись онлайн м’яким навичкам (soft skills), які потрібні кожному, незважаючи на вік та професію.


ЩО МИ ПОВИННІ ЗНАТИ ПРО COVID-19

Наразі відомо, що COVID-19 передається краплинним та контактним шляхами
Вірус не здатний переміщатись на далекі відстані. Він є тільки в крапельках, які людина видихає під час кашлю чи чхання. Відстань – це гарантія безпеки. Це фактор переривання епідемічного ланцюга. Тому заразитись неможливо навіть від інфікованої людини, якщо ви знаходитесь на відстані понад 1,5 м.
Найчастіше вірус потрапляє на слизові оболонки носа, очей через руки або інші предмети (хустинку, рукавиці) після торкання до об'єктів (тварин, м'яса, риби, дверних ручок, поручнів), забруднених виділеннями з дихальним шляхів хворого чи інфікованого.
Наразі немає офіційних підтверджень, що домашні тварини, наприклад, собаки або коти, можуть бути переносниками нового коронавірусу. Проте після контакту з домашніми тваринами рекомендуємо мити руки водою з милом. Це захистить вас від ризику поширень низки бактерій, якими людина може заразитися від домашніх тварин.
Фрукти – непридатне середовище для тривалого виживання вірусу. Немає жодних даних про передачу вірусу через фрукти. Нагадуємо, що фрукти необхідно ретельно мити, але це стандартна рекомендація.
Вірус може зберігати життєздатність на поверхнях від 3-х годин до декількох днів. Конкретні терміни залежать від низки умов. Наприклад, тип поверхні, температура і вологість навколишнього середовища. Тому важливо дезінфікувати поверхні, ручки дверей, техніку тощо.
Заразитись можуть люди будь-якого віку, тому всі мають дотримуватись заходів захисту від вірусу. Літні люди та хворі на хронічні захворювання перебувають в зоні підвищеного ризику.

ЯК СЕБЕ ЗАХИСТИТИ ВІД ВІРУСНИХ ІНФЕКЦІЙ?

  1. ·         Зміцнюйте імунітет та слідкуйте за самопочуттям
  2. o  Повноцінне харчування, здоровий сон, фізичні вправи та водний баланс організму.
  3. ·       За перших симптомів звертайтеся до лікаря
  4. o    У разі появи перших симптомів ГРВІ невідкладно зверніться до свого сімейного лікаря.
  5. ·       Мийте часто руки з милом упродовж 20-ти секунд
  6. o    Або користуйтесь антисептиком, вміст спирту в якому не повинен бути менше 60-80%
  7. ·       Уникайте контакту з людьми із симптомами ГРВІ
  8. o    З тими, хто має симптоми застуди. Мінімальна дистанція — 1,5 метра.
  9. ·       Уникайте дотиків до свого обличчя
  10. o      Не торкайтеся брудними руками своїх очей, носа та рота.
  11. ·       Термічно обробляйте продукти
  12. o    Не їжте сире м'ясо, м'ясні субпродукти та яйця.

КОРИСНІ КОНТАКТИ І ПОСИЛАННЯ

·         15-45o    Урядова гаряча лінія
·         0 800 505 201o    Гаряча лінія МОЗ
·         0 800 505 840o    Гаряча лінія ЦГЗ
·         16-77o    Довідкова служба НСЗУ
·         +38 044 238 16 57o    Цілодобова оперативна служба МЗС

4 коментарі:

  1. Оновіть інформацію в розділі Виховна робота згідно плану виховної роботи класного керівника та згідно Наказу про місячник з охорони праці та БЖД

    ВідповістиВидалити